Sponzoři LADA Klubu CS, o.s.

Classic-oldtimer.cz

Nabízí servis, renovace, předsezónní prohlídky, pneuservis, přípravu na STK, odtahovou službu,, čištění interieru, leštění karoserie, měření geometrie, diagnostiku motoru, atd.

Web:

Poskytuje členům oficiálního klubu:

Lada Sadská

Nabízí komplexní služby v oblasti prodeje nových i ojetých automobilů se zajištěným servisem, prodejem náhradních dílů a autodoplňků.

Poskytuje členům oficiálního klubu:

Autoremont

Nabízíme prodej autodílů všech značek včetně montáže v našem autoservisu. Kompletní pravidelný servis a opravy aut, výměnu olejů a filtrů, diagostiku motorů pro většinu typů automobilů, opravy brzd, náprav a čepů vč. geometrie, výměnu výfuků, klempířské a karosářské práce, lakování, přesklívání, prodej autopříslušenství, prodej a montáž centrálů a alarmy, motáž střešních oken, střešních nosičů, přípravu a zajištění na STK a EMISE.

Poskytuje členům oficiálního klubu:

Raceland

Tuningové autodoplňky pro interier, exterier, motor a podvozek

Poskytuje členům oficiálního klubu:

VÝDOZ s.r.o.

Komplexní služby v oblasti doprvního značení. Výroba, prodej, pronájem, montáž a návrhy doprvních značek. Návrh a výroba řezané reklamy a reklamních předmětů.

Zapůjčuje dopravní značení na akce pořádané LADAklubem CS, o.s.

Novinky

Vyjádření Ladaklub CS, o.s.


Ladaklub CS, o.s., sdružující majitele vozidel Lada, je plně apolitický. S vojenskou agresí páchanou Ruskými vojsky na Ukrajině nesouhlasíme a vyjadřujeme maximální podporu svobodné Ukrajině. Sláva Ukrajině!
 

Srazy

Nadcházející srazy


Poslední sraz

 

Insignie

Klubová vlajka

club flag
 

Vzhled