Lidé

Lidí se kolem vozů Lada pohybuje poměrně dost. Zastoupení je pestré, profesionály počínaje a nadšenci Ladu nevlastnícími konče. Další členění by mohlo být na osoby zaregistrované na fóru a na osoby, které nejsou zaregistrovány. Nebo také na ty, kteří mají své internetové stránky o Ladách a na ty, kteří je nemají.

A nebo je nejlepší nic nečlenit, protože lidé pohybující se kolem značky Lada mají kromě vozů Lada několika společných charakteristických vlastností, které lze při každém setkání vnímat a které je spojují.

Jsou to například:

Zní to jako ráj? Jakoby LADAfandové byli lidé reality a smyslů zbavení? Nebo jakoby byli LADAfandové všichni stejní? Zamyslete se nad svými blízkými, nebo blízkými se kterými byste chtěli žít. Představíte si k tomu neustálé rozbroje, předhánění, rivalitu a nebo si raději představíte klid, pohodu, zázemí? Ano LADAfandovství je právě o tom najít klid a zázemí při řešení nějakého problému, najít pohodu na srazu a na diskusním fóru. A co nezasvěcený čtenář s tím? Měl by to vyzkoušet, zamyslet se jestli je opravdu pravda vše špatné co o vozech LADA jen slyšel a nejlépe se přidat i se svým strojem, k nám LADAfandům, nejlepší bude když si to každý zkusí sám.

V internetovém dění kolem Lady hraje nejdůležitější roli diskusní fórum, k jehož členům se může přidat a diskutovat každý, kdo to myslí vážně a opravdově. Nebo se rovnou staň členem našeho LADA Klubu CS, o.s.

Novinky

Vyjádření Ladaklub CS, o.s.


Ladaklub CS, o.s., sdružující majitele vozidel Lada, je plně apolitický. S vojenskou agresí páchanou Ruskými vojsky na Ukrajině nesouhlasíme a vyjadřujeme maximální podporu svobodné Ukrajině. Sláva Ukrajině!
 

Srazy

Nadcházející srazy


Poslední sraz

 

Insignie

Klubová vlajka

club flag
 

Vzhled